0 (232) 343 26 25 0 (537) 367 98 89

HAKKIMIZDA

BAİLAMOS DANCE ACADEMY, 2007 yılından bu yana, dans dünyasındaki yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak üyelerine sunan bir kuruluştur. Okulumuz hayatı daha eğlenceli kılmayı ve bununla beraber paylaşım zevkini yaşatmayı amaçlamıştır. İzmir’de Latin gecelerimizle dans tutkunlarını bir araya getirmeyi başarmış, güncel, yenilikçi, aktif bir platformu bulunmaktadır.

Okulumuzu tercih edenlerin nedeni;
Bugün gerek modern eğitim sistemiyle, teknik alt yapıya verdiği önemle, gerekse dans salonunun ferah, temiz, merkezi ; klimalı faktörlerle ve Ruh halinizi dansınıza yansıtmanızı sağlamak ve enerji vererek günün tüm yorgunluğunu unutturmak.Ayrıca ders saatleri dışında kahvemizi içebileceğiniz samimi bir ortam yaratmak. Bailamos Dance Academy tercih edilmektedir. Okulumuz sadece dans eğitimiyle kalmayıp sağlıklı yaşam için de pilates kurslar vermektedir. Bunun yanı sıra ritm terapi kursları da bulunmaktadır. Okulumuz kültür ve sanat adına da aktivitelerde de bulunmaktadır.

Profesyonellik, farklılık ve yaratıcılık gerektiren tün organizasyonlarda sizlerle çalışmak bize keyif vermektedir. Dans ve estetiğin birleştiği adresimiz de sizlerleyiz.

AMACIMIZ;

Dans bir tutkudur...Dansın yaşı yoktur... Yürüyebilen herkes dans edebilir...Dans mekan beklemez diyerek, genç ve profesyonel bir kadroyla yola çıktık. Amacımız figür ezberletmek değil sizi dans ettirmek, bildiklerimiz paylaşmak, eğlenerek öğretmek.

ÖDÜLLERİMİZ;
  • 2006 Ulusal Cumhuriyet Kupası Show Salsa Türkiye 1.liği İSTANBUL
  • 2008 Tdsf İzmir Türkiye Salsa Şampiyonası Yarı Finalist Antrenör
  • 2007 Cumhuriyet Kupası SENİORLAR 2.liği Antrenör
  • 2003 İzmir turizm Folklor Derneği 1.liği / İzmir
  • 2006 II. Optimum Salsa Show Yarismasi 1.ligi / Ankara
  • 2006 Turkiye Salsa Kupasi Show Salsa Türkiye 1.ligi / İstanbul